O sklepie

Internetowy sklep rolniczy, ogrodniczy i pszczelarski Planter.pl jest rozszerzeniem działalności Firmy Agro Oaza sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu działającej na rynku rolniczym i ogrodniczym od 1999 r. Na lokalnym rynku Firma wyrosła na rozpoznawalnego i godnego zaufania lidera służąc profesjonalnym i rzetelnym doradztwem wszystkim rolnikom, ogrodnikom i pszczelarzom.
 
Nieustanne poszerzanie wiedzy, wprowadzanie nowych produktów takich jak: środki ochrony roślin i ich zamienniki, nawozy i mikroelementy o doskonałym składzie dotąd nieznane na naszym rynku, nasiona rolnicze i ogrodnicze, narzędzia ogrodnicze i akcesoria pszczelarskie to dewiza sklepu Planter.pl, dzięki której każda osoba zajmująca się pszczelarstwem, ogrodnictwem czy rolnictwem znajdzie dla siebie odpowiedni produkt.
 
Rok 2020 przynosi nowe wyzwania dla całej cywilizacji, również dla branży Agro, kiedy to bezpieczne zakupy, bez wychodzenia z domu, nabierają zupełnie innego wymiaru niż dotychczas. Dlatego stworzyliśmy Planter.pl. Chcemy być dla Was fachowymi i godnymi zaufania partnerami, jakimi jesteśmy dla naszych obecnych klientów.
 
Zawsze dostępni pod telefonem, mailem czy w mediach społecznościowych. Oferujemy najszerszy wybór produktów rolniczych na polskim rynku, najlepsze ceny oraz najwyższe standardy obsługi jakie może zaoferować internetowy sklep rolniczy, ogrodniczy i pszczelarski.